Bizi Arayın: 0533 864 31 99

Techno - IK

Kategori: Uncategorised 24 March 2014 tarihinde yayınlandı.
Super User tarafından yazıldı. Gösterim: 6523

İşletmelerin önemli kaynaklarından biri olan çalışanlara ait hertürlü operasyonel süreci, teknolojik altyapıyı kullanarak standardize etmiş çözüm ortağınızdır.

Personel özlük bilgileri ve bordro işlemleri için yapılan resmi ve işletmeye ait ihtiyaçlarını karşılar, bunun yanında İnsan Kaynakları Yönetimi için opsiyonel olarak kullanılanılan fonksiyonel özelliklere sahiptir. İşletmelere göre özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir yapıdadır. Bu sayede işletmeye ait tanımlar yapılmakta ve ihtiyaca özgü çözümlerle kullanılabilmektedir. 

Link Bilgisayar A.Ş., TECHNO İnsan Kaynakları Programını geliştirerek işletmelerin hizmetine sunmuştur. Bu uygulama sayesinde işletmeler; İnsan Kaynakları ve Personel Bordro Yönetimi ihtiyaçlarını kolaylıkla yönetebilmekte ve izleyebilmektedirler.

TECHNO İnsan Kaynakları Yönetimi uygulaması ile rutinleşmiş birçok iş, esneklikten ve işlevsellikten ödün verilmeden otomatikleştirilip; şirketin, zaman, işgücü ve para kaybını en aza indirirerek, kazanılan katmadeğerin daha önemli işlere yönlendirilmesi hedeflenmiştir. 

Techno IK 

Personel Yönetimi
Bodro ve Tahakkuk Yönetimi
Organizasyon Yönetimi
Ücret Yönetimi
Aday Yönetimi 
Eğitim Yönetimi 
Sağlık Yönetimi 
Tahsisli Eşya Yönetim
Kariyer Yönetimi 
Harcirah Yönetimi 
Performans Takip Yönetimi
Raporlama Yönetimi 
Elektronik Veri Yönetimi 
Program Yönetimi modüllerinden oluşmaktadır.

KKTC Bayii

Kimler Sitede

bir ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

SECOL Power LED